Субота, 20.04.2024, 08:48
Главная » 2019 » Грудень » 10 » Батьківські збори ДНЗ № 2 «Оленка» з вихователями та вчителями початкових класів
Звіт про спільно проведені батьківські збори вихователями ДНЗ № 2
«Оленка» і вчителями початкових класів Миргородської гімназії
імені Т. Г. Шевченка

5 грудня 2019 року в дитячому садочку «Оленка» були проведені батьківські збори для батьків випускних груп.
Збори проводили вихователь Токарева С. О., психолог Кунєва Л.О. та вчителі початкових класів Кармаза Т. Ю., Агутіна Н. І., Чижевька І. В.

Вихователь висвітлила тему «Готовність дитини до школи», яку продовжила психолог, розкриваючи аспекти вікових та фізіологічних особливостей дітей п’ятирічного та шестирічного віку.

Вчителі ознайомили і наочно показали батькам «Що ж таке НУШ?» і довели, що не потрібно «боятися» нововведень.

Учителі розповіли про традиції нашої рідної гімназії, про свята і заходи, які ми проводимо. Висвітлили тему «Відмінність навчання в НУШ . Що таке НУШ?», де розкрили і пояснили батькам зміни, що відбулися в освіті початкової ланки. Наочно показали фрагменти уроків в НУШ, де батьки були «учнями», які досить активно, із захопленням, працювали на уроці. Не обійшлося і без гри « Питання – відповідь», але результат – позитивний. Вчителі вважають, що змогли донести нове, пояснити незрозуміле на даний момент для батьків майбутніх першокласників, залучаючи до майбутньої співпраці.

Вихованці ДНЗ «Оленка» бувають частими гостями у нашій гімназії. А учні 4 –Х класів з радістю відвідують наших менших друзів у дитсадку і дарують їм подарунки, проводять майстер – класи
Запорука успіху – це тісна співпраця вчителів початкової школи і вихователів дитячого садочку.

Просмотров: 297 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0