П`ятниця, 26.04.2024, 11:48
Главная » 2016 » Листопад » 29 » 9 грудня у гімназії відбудеться найекстравагантніша подія року
9 грудня у гімназії відбудеться найекстравагантніша подія року

9 грудня у гімназії відбудеться найекстравагантніша подія року. Вся школа буде обирати джентельмена гімназії. Це подія, коли 9-11 класи обирають серед своїх однокласників найелегантнішого хлопця. Він, звісно, має бути вихованим, розумним та стильним, як справжній джентельмен та гідний учень гімназії. Конкурсна програма буде складатися з представлення учасника, де всі пізнають біографію та життєвий шлях. Потім клас повинен підтримати претендента танцем чи піснею, і згодом всі майбутні джентельмени позмагаються між собою в конкурсах. Журі буде пильно наглядати за всим що відбувається, і обере гідного джентельмена. Вечір ,як і всі інші вечори в гімназії, буде відкритим, тож, за змаганням можуть повболівати учні з інших шкіл Миргорода.

Просмотров: 495 | Добавил: peak3449 | Рейтинг: 5.0/1