Четвер, 25.04.2024, 11:42
Главная » 2019 » Березень » 18
Здоров’я дітей – одне з основних умов щастя, радості й повноцінного життя батьків, учителів, суспільства в цілому.
У ході реалізації виховного циклу заходів «Разом до здоров’я» в гімназії протягом 11-15 березня було організовано виступи агітбригад класних колективів. Виступи дітей відзначалися різноманітністю, використанням активних та інтерактивних форм, методів та засобів роботи відповідної тематики.
Мета заходів полягала у формуванні здорового способу життя і безпечної поведінки серед учнівської молоді, прищеплення навичок щодо запобігання та подолання шкідливих звичок та залежностей, профілактики захворювань, формування культури здоров’я.

... Читати далі »
Просмотров: 412 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 18.03.2019 | Комментарии (0)