П`ятниця, 29.03.2024, 16:29
Главная » 2019 » Січень » 14
Новорічні свята - чарівні. 14 січня 2019 року для учнів 1-4 класів в актовій залі нашої гімназії пройшло Новорічний ранок. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням нашої гімназії потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку, актову залу сніжинками, гірляндами та іграшками, адже новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року. Ведучі новорічного заходу підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами, піснями та хороводами. По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька дітей привітали солодкими подарунками.

... Читати далі »
Просмотров: 394 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 14.01.2019 | Комментарии (0)