П`ятниця, 29.03.2024, 12:55
Главная » 2018 » Вересень » 17
14 вересня 2018 року в гімназії ім. Т.Г. Шевченка пройшли чергові вибори президента учнівського самоврядування. На цю посаду претендувало четверо кандидатів: учениця 9-Г класу Бойко Дарія, учениця 9-Г класу Полянська Валерія, учениця 9-Б класу Сіренко Катерина та учень 10-А класу Рябко Богдан.

Агітація кандидатів проходила активно, кожен із претендентів мав свою передвиборчу програму з цікавими ідеями урізноманітнення гімназійного життя. Напередодні дня виборів пройшла зустріч кандидатів зі своїми виборцями, під час якої присутні мали можливість поспілкуватись із претендентами на посаду президента гімназії.

До списків виборців було внесено 556 осіб. На виборчу дільницю прийшло та проголосувало 365 виборців, що становить 65%. За результатами підрахунку найбільше голосів отримала учениця 9-го класу Бойко Дарія. Щиро вітаємо нашого новообраного президента та бажаємо плідної праці на цій посаді.
... Читати далі »
Просмотров: 363 | Добавил: nosenkohistory | Дата: 17.09.2018 | Комментарии (0)