Вівторок, 16.07.2024, 04:50

У категорії матеріалів: 24
Сторінки: « 1 2 3 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

10 квітня 2019 року на базі Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка відбувся семінар шкільних бібліотекарів ЗЗСО м. Миргорода. Відкрила семінар і керувала його роботою методист методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради Силко Валентина Петрівна. Захід під назвою «Виховання інформаційної та читацької культури користувачів бібліотеки» виявився напрочуд вдалим і насиченим.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 366 | Додав: Ludmila | Дата: 24.04.2019

На початку листопада пройшли рейди перевірки стану підручників учнів гімназії. Завдяки проведеній роботі класними керівниками та бібліотекарем, щодо виховання в дітей дбайливого ставлення до книг та навчальних посібників, більшість учнів відповідально віднеслись до збереження підручників, деяким зроблено зауваження.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 437 | Додав: Ludmila | Дата: 04.12.2017

Як відомо, зміцнення здоров’я дітей – є головною проблемою нашого суспільства. Тож до проведення Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» долучилася і шкільна бібліотека гімназії. Протягом місяця була розгорнута книжкова виставка «Обираємо здоровий спосіб життя», біля якої проводилися огляди літератури.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 468 | Додав: Ludmila | Дата: 04.12.2017

Двері бібліотеки завжди гостинно відчинені для читачів гімназії. Ось і напередодні Всеукраїнського дня бібліотек сюди завітали найменші учні 1х класів разом зі своїми класоводами Побережною О.Д., Гутнік Л.М., Шульгіною Ю.Г. та принесли подарунки: підбірки дитячої літератури. Для них проводився день відкритих дверей.  Адже ці маленькі читачі найвдячніші. Вони щирі, безпосередні, допитливі. Для них була проведена екскурсія бібліотекою. Діти ознайомилися з фондом літератури, з книжковими виставками, з дитячими періодичними виданнями. Всі учні стали читачами, на них заведені читацькі формуляри. Тепер не буває жодного дня, щоб першокласники не відвідали бібліотеки.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 511 | Додав: Ludmila | Дата: 04.12.2017

В кінці навчального року до бібліотеки завітали наймолодші школярі, учні 1 – А, 1 – Б та 1- В класів разом зі своїми класоводами.
Діти ознайомилися із книжковим фондом, структурою бібліотеки, правилами користування, книжковими виставками. До уваги учнів було представлено огляд періодичних дитячих видань, казкову вікторину.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 475 | Додав: Ludmila | Дата: 22.06.2017

Для тих, хто любить читати і поважає книгу, вже у дванадцяте проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2017» серед учнів 6–х та 7–х класів.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 523 | Додав: Ludmila | Дата: 11.04.2017

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, в Миргородській гімназії ім. Т.Г.Шевченка було проведено тиждень української дитячої книги «Книга – мій найкращий друг» для учнів початкової школи, які є найактивнішими читачами бібліотеки.
ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 556 | Додав: Ludmila | Дата: 24.11.2016

На початку травня для учнів 1- А, 1-Б та 1-В класів (класоводи Ткаченко Н.М., Даценко Л.В., Борисенко Л.О.) були проведені бібліотечні уроки.

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 597 | Додав: Ludmila | Дата: 07.06.2016

ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Переглядів: 608 | Додав: Ludmila | Дата: 14.02.2016