Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА |
Екскурсії до бібліотеки
В кінці навчального року до бібліотеки завітали наймолодші школярі, учні 1 – А, 1 – Б та 1- В класів разом зі своїми класоводами. ![]() Діти ознайомилися із книжковим фондом, структурою бібліотеки, правилами користування, книжковими виставками. До уваги учнів було представлено огляд періодичних дитячих видань, казкову вікторину. ![]() На всіх першокласників були заведені формуляри і всі вони стали читачами бібліотеки. ![]() Зустріч проходила в теплій та веселій атмосфері і залишила гарний спомин у душах дітей ![]() ![]() ![]() | |
Переглядів: 476 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0 | |