Вівторок, 23.04.2024, 12:46
Головна » Статті » Виховна робота » Життя гімназистів

тренувальна евакуація

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного походження, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і великих пожеж Законом України «Про Цивільну оборону України» передбачена навчання населення вмінню застосовувати засоби індивідуального захисту і діяти в надзвичайних ситуаціях. Тому 5 жовтня 2012 року в гімназії пройшла тренувальна евакуація учнів на випадок пожежі. Гімназисти разом з вчителями, технічним персоналом ще раз продемонстрували вміння чітко і злагоджено виконувати необхідні дії.

ПАМ’ЯТКА № 2
дій учнів гімназії при евакуації
у разі виникнення пожежі

ЗАПАМ’ЯТАЙ!
Порядок і послідовність
У разі виявлення пожежі або її ознак необхідно негайно повідомити за телефоном 101 до пожежної частини, підключити систему сповіщення людей про пожежу, повідомити , чергового адміністратора, або директора гімназії або працівника, що його заміщує
Негайно у разі виявлення пожежі або за сигналом сповіщення (чергування трьох довгих і трьох коротких дзвінків, повідомлення по шкільному радіо) всі учні під керівництвом вчителя, який проводить урок, мають виводитися назовні через коридори і виходити згідно з планом евакуації
Усі евакуйовані з будівлі учні збираються на спортивному майданчику гімназії, перевіряються за наявними в групах і класах поіменними списками (класний журнал)
У денний час учні (класами) розміщуються у будівлі, яка визначена міським штабом цивільної оборони.
У нічний час вони евакуюються до будівлі, яка визначена міським штабом цивільної оборони.
Гасіння пожежі організовується негайно з моменту її виявлення і проводиться працівниками закладу, установи, не зайнятими евакуацією учнів, вихованців. Для гасіння використовуються всі наявні засоби пожежегасіння
Категорія: Життя гімназистів | Додав: VVS (10.10.2012)
Переглядів: 1136 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.