П`ятниця, 26.04.2024, 13:22
Головна » Статті » Виховна робота » Життя гімназистів

Таланти гімназії
Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка по праву пишається своїми розумними учнями, які стають переможцями й призерами олімпіад з базових дисциплін обласного і всеукраїнського рівнів, різних конкурсів, успішно захищають наукові роботи в Малій академії наук, але обдаровані діти талановиті в усьому. Наші вихованці яскраво продемонстрували це на конкурсі «Алло, ми шукаємо таланти - 2012», який традиційно проводиться в гімназії наприкінці вересня.
Звичайний робочий день 28 вересня 2012 перетворився на справжнє свято, після останнього уроку актовий зал ущерть заповнився глядачами. Це були учні, їхні батьки, вчителі. Ведучі конкурсу - учениці 9-В класу Рябчун Ю., Рибалка І. Юні таланти вражали присутніх чудовим співом, запальними танцями, натхненно читали вірші й гуморески, демонстрували акторські здібності.
Зозуліна Т., учениця б-В класу, порадувала прекрасним виконанням пісні білоруською мовою, учениця 5-А класу Помарнацька К. жартівливою піснею «Черевички» додала всім веселого настрою . Цікавим було виконання пісень про школу, гімназію групами учнів 5-Б та 9-В класів.

Учениці 10-А класу Шаблій К. та Камаєва П. продемонстрували прекрасний, професійний спів.

Бурхливими оваціями нагородив зал ученицю б-Б класу Дерев'янко Т. за неперевершене виконання екзотичного «Східного танцю»,

шквал аплодисментів отримало хореографічне тріо у складі Моісеєнко К. (11-А), Погуляй М. (11-А) та Хоменко М. (8-А), їхня запальна, пристрасна, надзвичайно граційна «Циганочка» не могла нікого залишити байдужим, дівчата полонили всіх прекрасним танцем і своєю майстерністю. Мов зачарований, спостерігав зал за Герасименком А., учнем 11-Б класу, який викликав особливе захоплення оригінальною хореографічною мініатюрою «Буратіно». Іскристим, веселим, пустотливим, надзвичайно енергійним вийшов рок-н-рол у дівчаток із 6-Б класу. Також радували присутніх запальні, жваві танці у виконанні дівчаток 6-Б, 9-В, 9-А та 8-Б класів.
Юні декламатори теж успішно продемонстрували свої здібності. Учениця 10-А класу Ребрик К. звернулась до вчителів гімназії словами власного вірша «Спасибі вам, учителі!», натхненно читала поезію про осінь учениця б-В класу Кравченко І., повеселили глядачів гуморесками Марченко Н, (6-Б) та Козак Є. (6-В).
Не обділені наші гімназисти й акторськими талантами. Так дівчата з 11 -В класу прекрасно зіграли ролі добре відомих усім телеведучої та співачок - Каті Осадчої, Маші Распутіної, Ірини Приходько, Руслани - у сценці-пародії на передачу «Світське життя». Розважили присутніх цікавою грою, дотепними сюжетами сценок учні 10-Б та хлопці 11-В класів, подарувавши хороший настрій і позитивні емоції.
Головний режисер-постановник цього видовищного дійства - педагог-організатор гімназії Посельська Л.В. Так, нелегко було їй домогтися, щоб усе пройшло якнайкраще (хоча для Лариси Володимирівни є звичною справою проводити всі заходи на достойному, високому рівні), але, мабуть, іще важче було членам журі, адже вони повинні були визначити кращих серед кращих. Ох і складна ж це робота! Однак наших учителів труднощами не злякаєш, і вельмишановне журі у такому складі: Савастеєнко В.В., заступник директора гімназії з виховної роботи, Баніт С.Г., практичний психолог гімназії, Лищенко Д., випускниця гімназії 2012 року, Дяченко В.В. учитель географії' - усе-таки визначило переможців у номінаціях: «Вокал», «Танок», «Декламація», «Драматургія» за різними віковими категоріями.
Незабутньою була доброзичлива, піднесена атмосфера, яка панувала в залі. Глядачі гаряче підтримували артистів, декому навіть аплодували стоячи, окремі пісні дружно підспівував увесь зал.
Свято закінчилось, але залишились приємні враження, залишилось відчуття того, що гімназія - це велика дружна родина, у якій діти по-справжньому талановиті. Отже, нам є ким гордитись і, безперечно, є кому прославляти рідну гімназію.

Результати конкурсу:

Номінація «Вокал»
Молодша група
І місце 6-В Зозуліна Тетяна, пісня
ІІ місце 5-А Помарнацька Каріна, пісня «Черевички»
ІІІ місце 5-Б Пісня «Будет первый звонок»

Старша група
І місце 10-А Камаєва Поліна
ІІ місце 10-А Шаблій Каріна
ІІІ місце 9-В Пісня «Дістала гімназія»

Номінація «Танок»
Молодша група
І місце 6-Б Дерев'янко Таня «Східний танок»
І місце 6-Б Танок «Рок-н-рол»
ІІ місце 6-Б «Сучасний танок»
Старша група
І місце 11-А, 8-А «Циганочка»
ІІ місце 11-Б Герасименко Артем «Буратіно»
ІІ місце 9-В, 9-А Танок
ІІІ місце 8-Б Сучасний танок

Номінація «Декламація»
І місце 10-А Ребрик Катя, вірш «Спасибі вам, учителі»
ІІ місце 6-Б Марченко Наум, гумореска
ІІІ місце 6-В Козак Євген, гуморески
ІІІ місце 6-В Кравченко Іра, вірш

Номінація «Драматургія»
І місце 11-В Сценка (дівчата)
І місце 10-Б Сценка
ІІ місце 11-В Сценка (хлопці)
Категорія: Життя гімназистів | Додав: VVS (01.10.2012)
Переглядів: 1417 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.