П`ятниця, 26.04.2024, 02:13
Головна » Статті » Виховна робота » Життя гімназистів

День визволення Миргородщини
18 вересня – святий для кожного миргородця день. День міста, День визволення й День партизанської слави.
У ці дні ми традиційно несемо квіти до стели визволителям, вшановуючи бійців 93-ї та 373-ї Миргородських стрілецьких дивізій, які саме за визволення нашого міста отримали почесну назву «Миргородські».
Учні гімназії взяли активну участь у всіх міських заходах із цієї нагоди. Учні 7-11-х класів разом із класними керівниками, вчителями щиро вітали наших ветеранів, які пройшли урочистою ходою центральною вулицею міста.
Педагогічний колектив разом із гімназистами прийшли на урочистий мітинг до обеліску Вічний вогонь, щоб вшанувати пам'ять полеглим у буремні роки війни та покласти квіти до обеліску.
Теплий сонячний день, спогади ветеранів, квіти у обеліска – все це назавжди запам'ятається молоді.
Категорія: Життя гімназистів | Додав: VVS (01.10.2012)
Переглядів: 1294 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.