Субота, 27.04.2024, 06:33
Головна » Статті » Виховна робота » Національно-патріотичне виховання юного покоління

Конкурс патріотичної пісні-2019

Головним завданням конкурсу стало утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події у сучасній українській історії та сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у колі учнівської молоді, формування шанобливого ставлення до національних цінностей. Серед іншого, захід сприяв популяризації вокального та літературного мистецтва як одного із складників української культури, а також залученню до цього процесу творчих, обдарованих дітей та молоді.
Категорія: Національно-патріотичне виховання юного покоління | Додав: nosenkohistory (29.11.2019)
Переглядів: 301 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.