Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Субота, 08.08.2020, 19:54
Вітаю Вас, Гість
Працівник кримінальної поліції


Друзі сайту


Пошук


Головна » Статті » ЗНО

У КВІТНІ УЧНІ СТАРШИХ КЛАСІВ ЗМОЖУТЬ ПРОЙТИ ПРОБНЕ ЗНО ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО
Освітня компанія ЯвКурсі, за підтримки Міжнародного інституту інновацій, відкрила можливість проходити пробне ЗНО онлайн для всіх учнів України. Раніше ця можливість була доступна лише учасникам навчальних програм компанії.

Проект вже охопив більше 81 457 старшокласників та їхніх батьків, з них 46% зареєстрованих — це 10-класники. Це вкрай важливо, адже навіть зараз, коли весь медіапростір охоплений інформацією про COVID-19, українці розуміють важливість освіти та майбутнього їхніх дітей. Саме в десятому класі потрібно задуматись над майбутньою спеціальністю, університетом та стратегією підготовки.

“Через карантин підготовка до вступу для багатьох сімей ускладнилася: закрилися курси підготовки, оплачене Пробне ЗНО переноситься на невизначений термін, готуватися самостійно вдома складно. Ми не змогли залишатися осторонь цієї проблеми. Від підготовки до вступу залежить успішне майбутнє молоді нашої країни!

Тому ми вирішили надати можливість пройти наше Пробне ЗНО онлайн усім старшокласникам.

Ініціатива повністю соціальна, всі витрати, пов’язані із розширенням технічної бази, підготовкою і проведенням заходу, ми разом із партнерами беремо на себе.” — розповів керівник інноваційного освітнього центру ЯвКурсі Володимир Володін.

Проект вже підтримали 67 спільнот викладачів та батьків у соціальних мережах. І кількість зареєстрованих учнів постійно зростає.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися на сайті ЯвКурсі:

Дати проведення Пробного ЗНО Онлайн від ЯвКурсі:
5 квітня — українська мова та література.
12 квітня — історія України та математика.
26 квітня — англійська мова, біологія, фізика.
Категорія: ЗНО | Додав: Ірина (02.04.2020)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]