Субота, 27.04.2024, 02:19
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Ми маємо право мати право.

Права людини є природньою приналежністю, невід’ємною властивістю кожного члена суспільства з самого моменту його народження. Саме завдяки здійсненню прав і свобод проявляється унікальність особистості, розкриваються творчі здібності і можливості кожної людини, що вирішальним чином відбивається на розвитку суспільства в цілому.

Що ж допомагає кожному з нас зберігати свою неповторність, індивідуальність, забезпечує можливість існувати та розвиватися як особистість? Звичайно ж , це – наші права.
-Та які можуть бути права у підлітків, і хто їх захищатиме? – запитаєте ви. Саме на це, та ще багато інших запитань, шукали відповіді гімназисти 10-В класу разом із вчителем предмету «Громадянська освіта» Катериною Лозою, бібліотекарем гімназії Аллою Савчук та спеціалістом дитячо-юнацької бібліотеки Миргородської ОТГ Людмилою Ігольніциною.

На годині спілкування «Молодь: уроки права, уроки життя» що відбулася 8 жовтня 2021року, підлітки дізналися :
- історію прийняття «Конвенціїї ООН про права дитини»
- права які вони мають
- які закони їх захищають, та до кого звертатися по допомогу в разі необхідності.
На завершення години спілкування діти взяли участь у вікторині «Чи знаєш ти свої права?»
Сподіваюсь що знання які почерпнули гімназисти на годині спілкування будуть для них корисними, а ще хочу побажати нашим дітям щоб їм ніколи не довелося звертатися по допомогу.

Завідувач гімназійною бібліотекою Алла Савчук

Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: Ludmila (20.10.2021)
Переглядів: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.