П`ятниця, 26.04.2024, 05:06
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Мандрівний вітер
МАНДРІВНИЙ ВІТЕР
(презентація збірки казок )

Здавалося на перший погляд, що сучасні діти не цікавляться нічим окрім гаджетів. Та я впевнено можу сказати що це не про наших гімназистів. Нещодавно учні 4-Б класу, були запрошені на презентацію книги «Мандрівний вітер». Діти із задоволення відгукнулись на це запрошення. Відвідавши захід учні залишились дуже задоволені, адже вони мали змогу не тільки ознайомитися з новою дитячою книгою, а ще й познайомитись з одним із авторів.
[/c]
Людмила Маркова - співавтор книги, розповіла дітям про її створення. Авторка провела з гімназистами гру за її сторінками.

Учні із задоволенням грали та шукали загадкову «Розу вітрів» на малюнках. На цій зустрічі діти дізнались що книга теж може бути гаджетом, адже за кюар кодом є можливість перейти на сторінку автора казки і поспілкуватися з ним.

Алла Савчук, завідувач бібліотекою
Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: allasavchuk1977 (10.02.2022)
Переглядів: 157 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.