П`ятниця, 19.04.2024, 16:15
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Книга – найкращий подарунок

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, в Миргородській гімназії ім. Т.Г.Шевченка було проведено тиждень української дитячої книги «Книга – мій найкращий друг» для учнів початкової школи, які є найактивнішими читачами бібліотеки.

Протягом тижня діти знайомилися з творами українських дитячих письменників, було проведено бліцопитування «Твоя улюблена книга».

З цікавістю пройшов огляд літератури «Сучасні українські письменники – дітям» для учнів 4 – Б та 4 –В класів (класоводи Гутнік Л.М. та Шульгіна Ю.Г.). Діти також ознайомилися з довідково – бібліографічним апаратом бібліотеки: каталогами та картотеками, вчилися самі відшукати потрібну книгу. Також ознайомилися зі сторінкою «Шкільна бібліотека» на сайті гімназії.

Найкращим подарунком – є книга, а особливо безцінним він є для бібліотеки, коли надходження невеликі. То ж з великим успіхом пройшла благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Учні 1-х – 4 – х класів подарували для бібліотеки більше 250 екземплярів книг. Це твори українських та зарубіжних авторів, українські народні казки, дитячі енциклопедії, книги з історії, техніки, екології. Діти із задоволенням будуть їх читати.
Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: Ludmila (24.11.2016)
Переглядів: 544 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.