Четвер, 02.05.2024, 06:26

Шановні батьки та учні 11-х класів,
на офіційному сайті ХАРКІВСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Ви знайдете всю необхідну інформацію про підготовку до ЗНО-2015

Шановні вчителі та випускники!
На порталі www.yandex.ua розроблено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів та учнів «Яндекс.ЗНО».
Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти, підготованих у 2010–2013 роках, та містить 61 тест із усіх предметів, з яких проводиться оцінювання. Метою ресурсу «Яндекс.ЗНО» (http://zno.yandex.ua/) є забезпечення рівних можливостей для якісної підготовки майбутніх абітурієнтів до ЗНО.
Вчитель має можливість використовувати тести для тренувального тестування в комп’ютерному класі або роздрукувавши потрібну кількість варіантів.
Для контролю рівня навчальних досягнень учнів на ресурсі передбачено розділ «Мої учні», де педагог зможе оцінити динаміку результатів тестування кожного учня окремо.
Учитель отримає докладний звіт: скільки часу було витрачено, скільки завдань вирішено правильно, у відповідях на які питання були допущені помилки, скільки балів набрав учень на тестуванні, що дасть можливість внести корективи в роботу педагогів з учнями випускних класів.

Про інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо пробного ЗНО-2015

1. У закладі у вестибюлі розміщено в куточку ЗНО-2015 матеріали ХРЦОЯО, щодо проведення пробного та основного ЗНО.

2. У навчальних кабінетах розміщено матеріали щодо підготовки до ЗНО-2015.

3. Організовано контроль за проведенням вчителями підготовки до написання тестових завдань та оформленням куточків у кабінетах математики, української мови та літератури.

4.Проведено уроки інформатики, пояснено учням процедуру реєстрації на ЗНО, надано можливість використання комп'ютерів та принтерів.
5.Проведено батьківські збори щодо ЗНО-2015 ___.01.2015 р. оформлено протоколи.
6.Розглянуто питання на шкільних МО.
7.Проведено відповідні заходи з даного питання ( виховні години, бесіди, консультації).
8.Розміщено відповідну інформацію на сайті закладу.
9.Забезпечено надання консультативної допомоги щодо оформлення пакету документів для реєстрації.
10.Оформлено та надано учням довідки.

Категорія: ЗНО | Додав: Ludmila (07.11.2014)
Переглядів: 1522 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.