Четвер, 18.04.2024, 13:19
Главная » 2012 » Листопад » 26 » Вшанування пам’яті жертв голодомору в гімназії
Вшанування пам’яті жертв голодомору в гімназії

Згідно з наказом Президента України четверта субота листопада в Україні визначена Днем пам’яті жертв голодоморів. Меморіальні заходи проводяться як в Україні, так і поза її межами. Щорічно цього дня проводиться Всеукраїнська акція «Запали свічку».

З метою вшанування пам’яті безневинно померлих у гімназії було створено куточок скорботи (композиція з колосків, горщик із зерном, вишитий рушник та запалена свічка).Для формування в учнів щирості людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу та громадянської відповідальності за його майбутнє було проведено ряд заходів для школярів: години спілкування, випуск «Вісника гімназії», тематична виставка дитячих малюнків та позакласний виховний захід для учнів 6-7 класів «Ти кажеш: не було голодомору?».

Учні гімназії замислилися над історією наших предків, тяжкими часами голодомору та вшанували пам’ять безневинно померлих.

Педагог-організатор гімназії Білоцерківець К.Г.
Просмотров: 764 | Добавил: VVS | Рейтинг: 0.0/0