Субота, 27.04.2024, 04:59
Главная » 2017 » Жовтень » 17 » Всеукраїнський день бібліотек
Всеукраїнський день бібліотек
Щорічно 30 вересня вся наша країна святкує Всеукраїнський день бібліотек.Книга – постійне джерело знань, здобутих людством протягом віків. Тож місія бібліотеки – створити учням умови для духовного росту, самоосвіти і самовиховання.
25 вересня учні 4 –В класу були запрошені в міську дитячу бібліотеку, де для них було проведено виховний захід « Права і обов’язки учнів», а 28 вересня для учнів 4-х класів гостинно були відчинені двері міської бібліотеки для дорослих. В цікавій, ігровій формі було проведено виставку книг. Учні приймали активну участь в конкурсах,вікторинах, за що отримали подарунки.
Хай книжка стане для кожного учня другом, наставником і мудрим учителем, а бібліотека – місцем цікавих, змістовних зустрічей з новими творами.

Просмотров: 409 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0