Субота, 20.04.2024, 15:10
Главная » 2015 » Січень » 20 » ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ
ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ

Усі патріотично налаштовані громадяни України в цей складний для Батьківщини час намагаються хто як і чим може допомогти бійцям, що боронять нас у зоні проведення АТО.

Активісти учнівського самоврядування Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка ініціювали і здійснили ряд акцій на підтримку українських вояків. Президент учнівського самоврядування Ігор Принципал  разом з однодумцями  - учнями старших класів на уроках трудового навчання  та Захисту Вітчизни  виготовляють маскувальні сітки, дівчата плетуть вовняні рукавиці.

Незабаром ці так потрібні нашим захисникам речі будуть передані волонтерами для  доправлення у зону проведення АТО.

На фото: виготовлення  маскувальної  сітки.

Прес-центр гімназії

Просмотров: 579 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0