П`ятниця, 19.04.2024, 15:12
Главная » 2012 » Жовтень » 23 » вечір посвяти
вечір посвяти

19 жовтня в актовій залі гімназії відбулася інавгурація новообраного Президента учнівського самоврядування Миргородської гімназії імені Т.Г.Шевченка Тулаєвої Марини, яка отримала перемогу в Президентських перегонах.

Президент гімназії склала клятву перед учнями та учителями гімназії. Від Ради старійшин їй була вручена гетьманська булава.
Вітаємо, тебе, новий Президент!
Всім учням гімназії радимо звертатися з будь якими питаннями до нашого нового учнівського самоврядування

Після інавгурації Президента відбулася традиційна посвята учнів дев’ятих класів у старшокласники. Кожний клас підготував «візитну карточку». Судила змагання Рада старійшин – учні 10-11 класів на чолі з Моісєєнко Катериною. Було безліч конкурсів, танців та сміху.

А що стосується конкурсної програми, то всім найбільше сподобався конкурс «Матроський танець».

Свято закінчилось урочистою посвятою учнів 9-х класів, які пройшли крізь традиційну «Стрічку посвяти» і отримали свою відзнаку та монетку-печення з скриньки скарбів. А завершилося свято дискотекою!!!
[size=12]
Просмотров: 800 | Добавил: VVS | Рейтинг: 0.0/0