П`ятниця, 26.04.2024, 22:17
Главная » 2013 » Вересень » 9 » Перший дзвоник - 2013
Перший дзвоник - 2013

Перше вересня. Велике родинне свято. Свято Знань завітало в кожний освітній заклад Миргорода. Першого вересня традиційно урочистості розпочалися зранку на шкільному подвір'ї, зібравши учнів, їхніх батьків, учителів.

Перше вересня …  свято чудове:

Квіти, усмішки,  перший урок,

У гімназії день цей святковий:

Сімдесят п´ятий перший дзвінок

Після літнього відпочинку учні знову сіли за парти.

У День Знань в нашій гімназії традиційно вітали маленьких першокласників, яких прийняли у велику шкільну родину. Відкрилося свято традиційним парадом першокласників, яким проклали дорогу в шкільний світ перші вчителі: Побережна О.Д., Гутнік Л.М. та Шульгіна Ю.Г.

До кожного навчального закладу міста завітали представники влади, щоб привітати учнівські та педагогічні колективи з початком нового навчального року. І на нашому святі були присутні почесні гості.

З материнським вітальним словом від імені батьків до першокласників

звернулася мати Черкащенко Марина Юріївна.

Це свято дає настрій школярам на весь рік, тому що являє собою величне дійство,переплетене театралізованими сценками, піснями. Гості нашого свята почули і побачили «зірочок» гімназії: Помарнацьку Каріну, Зозуліну Тетяну, Камаєву Поліну, Козуліну Ксенію, Німича Дмитра та Пилипенка Антона.

І ось, нарешті, лунає Перший дзвінок. Його дають учениця першого класу Кліндухова Крістіна та учень 11 -А  класу Парака Сергій.

Вітаємо всіх гімназистів із початком нового навчального року!!!

Савастеєнко В.В., заступник директора

Просмотров: 880 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0