Субота, 27.04.2024, 00:21
Главная » 2017 » Січень » 6 » Пам'ятка для учнів та батьків на період зимових канікул
Пам'ятка для учнів та батьків на період зимових канікул

З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальних ситуацій, адміністрація школи та класні керівники просять Вас ознайомитись із правилами безпеки під час зимових канікул, з обов'язковим їх дотриманням.

Пам’ятайте і виконуйте правила переходу вулиць і доріг.
Не грайтесь на тротуарі, біля доріг.
На зупинці не стійте близько біля дороги.
Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, необхідно повідомити дорослих.
Не підходьте до ліній електромереж. Якщо дріт обірваний, повідомте дорослих.
Обережно користуйтесь побутовими електричними приладами: телевізором, праскою, холодильником.
Не відходьте далеко від будинку і не відчиняйте та не впускайте в квартиру незнайомих людей у відсутності дорослих.
Не грайтеся з бродячими собаками і кішками.
Будьте обережні на тонкій кризі. Не катайтесь на санчатах, ковзанах та лижах біля водоймищ з тонкою кригою
Остерігайтесь падаючих бурульок.
Не катайтесь біля проїжджої частини вулиці.
Не торкайтеся вологими руками металевих предметів на морозному повітрі.
Дотримуйтесь відповідних правил поведінки в громадських місцях.
Не використовуй відкритий вогонь (свічки, бенгальські вогні тощо) у приміщеннях біля новорічної ялинки – це може призвести до пожежі!
Не грайтеся петардами та не робіть самопалів! Це небезпечно для життя!
Батьки ! Не залишайте дітей без нагляду. Не дозволяйте дитині без супроводу дорослих перебувати біля водойм . Не допускайте вживання алкоголних напоїв дітьми.

В разі необхідності телефонуйте:
При пожежі – 101
До міліції - 102