Субота, 27.04.2024, 05:59
Главная » 2017 » Січень » 16 » Новорічні ранки. Новий рік 2017
Новорічні ранки. Новий рік 2017

В зв'язку з карантином, новорічні ранки для учнів гімназії, а зокрема 1-4 класів було проведено 13 січня. Для дітей була створена казкова атмосфера в актовому залі. А яка ж казка без фантастичних героїв? Учні 9-11 класів допомогли втілити казку в реальність.

Свято створювали такі персонажі, як: Баба Яга, кікімора, лісовий, султан та розбійники, фіксіки, снігова королева, і звичано ж Дід мороз та снігуронька. Діти залишились повністю задоволені як і розвагами, так і подарованими солодощами. Подібні ранки для учнів 1-4 класів у гімназії проводяться щорічно, аби розважити дітей і подарувати їм віру в казку, разом весело провести час. Завдяки учням 9-11 класів і шкільному організатору свят, маленькі діти розуміють, що в школі можна не тільки сидіти на заняттях, а й весело розважатись.

Просмотров: 522 | Добавил: peak3449 | Рейтинг: 0.0/0