П`ятниця, 26.04.2024, 22:43
Главная » 2014 » Червень » 7 » Нагороджено переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів МАН

2 травня у сесійному залі обласної ради відбулася урочиста церемонія нагородження юних полтавців з усієї області переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 навчальному році.
Цьогоріч 63 школярі Полтавщини вибороли призові місця в інтелектуальних учнівських конкурсах, довівши, що вони – найкращі в Україні. Полтавщина має 41-го переможця Всеукраїнських учнівських олімпіад і 22-х переможців Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН.

Серед них 2 учні Миргородської гімназії ім.Т.Г.Шевченка:
Кропенко Дмитро - призер IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технології(ІІІ Диплом)
Дєдкова Ольга - призер IV етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури(ІІІ Диплом)

Це – спільний здобуток вчителів та учнів гімназії.
Талановитих молодих людей привітали голова обласної ради Петро Ворона, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, директор Кременчуцького педагогічного училища ім. А. С. Макаренка Іван Гальченко, депутат обласної ради, голова ради ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Віталій Зелюк.

Просмотров: 706 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0