Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Середа, 12.12.2018, 21:17
Вітаю Вас, Гість


Працівник кримінальної міліції


Друзі сайту


Пошук


Главная » 2018 » Червень » 8 » Мовний табір
08:52
Мовний табір
З 29 травня по 8 червня у Миргородській гімназії ім. Т.Г. Шевченка працював мовний табір з денним перебуванням «Поліглот». Табір організований з метою популяризації іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення предмету, формування комунікативної компетенції, розвитку творчого потенціалу кожного гімназиста, виховання комунікативної потреби у пізнанні традицій і звичаїв інших країн і народів.
Навчальний процес передбачає організацію комунікативно-особистісних видів діяльності, зокрема: лексичні, граматичні, рольові ігри; драматизація, інсценізації; римівки, вірші, пісні; перегляд мультфільмів, фільмів та їх обговорення; читання і обговорення (stories, jokes); warmers; фізкультхвилинки, рухливі ігри; проектна робота.
Кожний день мовного табору «Поліглот» присвячується відповідній темі. Активізація вивченого та подача нового лексичного матеріалу відбувалася в ігровій формі, а дружня атмосфера учасників гри сприяє комунікативній діяльності. Усі учасники мовного табору мають можливість продемонструвати свої знання з іноземної мови, а також брати активну участь в інтерактивних вправах, рухливих іграх та фізкультхвилинках на природі.Просмотров: 87 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]