Четвер, 25.04.2024, 16:44
Главная » 2012 » Листопад » 7 » місячник правових знань
місячник правових знань
На виконання Програми правової освіти населення міста на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Миргородської міської ради 4-ї сесії 6 скликання від 17 січня 2010 року, спільного наказу Головного управління юстиції у Полтавській області та Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації «Про проведення в навчальних закладах області Місячника правових знань», наказу відділу освіти Миргородської міської ради «Про проведення в навчальних закладах міста Місячника правових знань» та з метою подолання правового нігілізму з 01 по 30 листопада 2012 в Миргородській гімназії проводиться Місячник правових знань.

ЗАХОДИ
по проведенню Місячника правових знань
Миргородській гімназії імені Т.Г.Шевченка

1.Забезпечити надання допомоги вчителям права в проведенні заходів Місячника правових знань

2.Організувати зустрічі учнівської молоді з працівниками правоохоронних органів, органів юстиції, судів

3.Забезпечити оформлення спеціальних стіннівок та куточків по роз'ясненню положень Конституції України

4.Використати Місячник правових знань для подальшої пропаганди норм Конституції України та міжнародних документів щодо прав дитини.

5.Організувати проведення уроків з гендерної рівності та попередження торгівлі людьми

6.Організувати проведення зустрічей учнівської молоді, батьків з працівниками органів внутрішніх справ, органів юстиції, служб у справах дітей, соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, адвокатів та суддів; провести вікторини, конкурси, правові турніри, «круглі столи» на правову тематику

7.Організувати книжкові виставки на правовиховну тематику в бібліотеці гімназії
Просмотров: 1126 | Добавил: VVS | Рейтинг: 0.0/0