П`ятниця, 19.04.2024, 07:56
Главная » 2017 » Березень » 20 » Конкурс на кращого читця гумористичних творів
Конкурс на кращого читця гумористичних творів

З 13 по 17 березня в Миргородській гімназії ім. Т.Г.Шевченка проходив тиждень української мови та літератури.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою, учні брали участь у найрізноманітніших заходах . Зокрема, усі гімназисти долучилися до написання диктанту з нагоди 203-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка,виконували завдання українознавчої гри «Соняшник», створювали кросворди, ребуси, цікаві стінгазети.

А 16 березня учні 5 -9-х класів гімназії взяли активну участь у конкурсі на кращого читця гумористичних творів. Виконавці мали змогу не тільки презентувати власне виконання, але й прослухати повідомлення про користь сміху,які розповіли їм ведучі Маляренко Вікторія та Борисенко Анна, учениці 6-В класу.

Високим художнім рівнем виконавської майстерності та оригінальністю манери відзначалися виступи юних декламаторів

За підсумками конкурсу журі визначило переможців у двох вікових категоріях:

Серед учнів 5-6 класів:

1 місце – Таран Анастасія (6-В кл)

2 місце – Терещенко Данило (5-В кл)

3 місце – Одарченко Дмитро (5-А кл)

Серед учнів 7- 9 класів:

1 місце – Сидоренко Олександр (9-Б кл)

2 місце – Головянко Єлизавета (9-А кл)

3 місце- Коваленко Єлизавета (7-Б кл.)

Також журі відзначило високий рівень виконавської майстерності, артистизм Аурі Арсенія (6-А кл.), Білецького Михайла (7-А кл.), Олійника Максима (6-Б кл.), Носенко Анастасії (8-В кл.), Кирія Дмитра (5-Б кл.)

Усі переможці конкурсу юних декламаторів були нагороджені грамотами.

Просмотров: 656 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0