Середа, 24.04.2024, 09:22
Главная » 2017 » Грудень » 6 » Екскурсія в пожежну частину
Екскурсія в пожежну частину

21 листопада 2017 року учні 4-В класу Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка відвідали Пожежну частину м. Миргорода. Дітям продемонстрували пожежну техніку, яка стоїть напоготові , аварійно-рятувальне обладнання, показали обмундирування пожежника (навіть дали подихати в кисневу маску!!!). Школярі дізналися про внутрішнє обладнання пожежної частини,кімнату відпочинку, а також побували в диспетчерському пункті.

Кожна дитина усвідомила, що професія пожежника вимагає повної самовіддачі, величезної фізичної і моральної підготовки. Коли трапляється лихо, на допомогу завжди поспішають пожежники--рятівники, впевнені, сміливі, відважні і безстрашні. Четвертокласники подякували пожежникам за цікаву екскурсію і пообіцяли завжди дотримуватися правила пожежної безпеки.

Просмотров: 467 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0