П`ятниця, 19.04.2024, 03:54
Главная » 2014 » Жовтень » 16 » екскурсія до полтави
екскурсія до полтави

Учні третіх класів Миргородської гімназії імені Т.Г. Шевченка побували на екскурсії в обласному центрі – місті Полтаві.

Вони поринули в історично – краєзнавчий світ рідної Полтавщини: садиби Панаса Мирного, Івана Котляревського, Білу альтанку.

Відвідали Краєзнавчий музей. Ознайомилися з природою рідного краю: рослинами, тваринами рідних лісів, степів, водоймищ, а також пройшлися «стежинами» Червоної книги.

Із  захопленням діти сприйняли експонати у Музеї космонавтики. Вони дізналися багато цікавого про створення перших космічних кораблів, його конструкторів, про те, як людина потрапила на Місяць.

Познайомилися з одягом космонавтів, продуктами харчування, місцем відпочинку на космічному кораблі та поринули у чарівний світ Всесвіту.

Просмотров: 728 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0