Четвер, 25.04.2024, 23:31
Главная » 2014 » Жовтень » 7 » екскурсія до києва
екскурсія до києва

Якось погожого осіннього ранку, ще навіть сонечко не встигло піднятися на небосхилі, а учні 4-Б класу,на чолі з Галиною Григорівною , вже стояли на шкільному подвір’ї. Адже їх чекала захоплююча подорож до столиці нашої країни – Києва.

О шостій ранку автобус вирушив в дорогу.Екскурсовод цікаво розповідала про історію нашої держави,про древніх князів, про звичаї українського народу.

В столиці діти відвідали музей води, де дізналися - як очищується вода перед тим як потрапляє в наші квартири і що з нею діється в каналізації.

Також зрозуміли,що воду треба економити.Трішки побавилися з мильними кульками,а золоті рибки, які живуть в музеї, пообіцяли виконати дитячі бажання.

Та найбільше дітей вразив природничий музей, що знаходиться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.Тут всіх дивувало різноманіт- ність  тварин на нашій планеті.

Навіть були справжні скелети китів та слона.

Цей   слон, до речі, жив у Київському зоопарку багато років.

І  на останок мандрівники вирушили на кондитерську фабрику «Рошен».Діти дізналися як виготовляють печиво, як його запаковують для продажу.

А ще на них чекав солодкий подарунок.

І коли вже сонечко сідало за обрій,маленькі мандрівники, стомлені,але повні чудових вражень вирушили додому.

Самар Г.Г., класний керівник

Просмотров: 703 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0