П`ятниця, 26.04.2024, 09:51
Главная » 2017 » Жовтень » 17 » До Всесвітнього дня зору
До Всесвітнього дня зору
12 жовтня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’ я відзначається Всесвітній день зору. Мета дня – привернути увагу урядів всіх країн до проблем сліпоти, порушень зору й реабілітації людей з вадами зору.
За оцінками експертів в Україні понад 50 тисяч людей із вадами зору, і понад 10 тисяч – це діти. На думку ВООЗ, 80% випадків порушень зору можна попередити або вилікувати .
Саме з такою метою 12 жовтня в актовій залі гімназії відбулася зустріч - лекція лікарів офтальмологів Глушко Ірини Миколаївни та Глушка Миколи Івановича з учнями початкових класів.
Під час лекції лікарі , вчителі та учні у формі співбесіди та ігрових тренінгів опрацювали правила збереження органу зору, обговорили питання профілактики офтальмологічних захворювань.
Лекція була цікава та змістовна. Дякуємо лікарям за турботу.

Просмотров: 490 | Добавил: nosenkohistory | Рейтинг: 0.0/0