П`ятниця, 29.03.2024, 07:45
Главная » 2013 » Грудень » 11 » 16 днів проти насильства
16 днів проти насильства

На виконання Плану заходів з проведення Національної кампанії "Стоп насильству!" з 25 листопада по 10 грудня 2013 року в Миргородській гімназії імені Т.Г.Шевченка пройшла щорічна акція «16 днів проти насильства». В рамках акції проведено такі заходи:

·         Поновлений інформаційний куточок для учнів із переліком організацій, куди можна звернутися з приводу насилля в сім'ї.

·         Підготовлений тематичний стенд «16 днів проти насильства»

·         27.11.2013 проведений День толерантності.

·         Проведений відеолекторії на тему: «СНІД. Міфи і реальність» для учнів (Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді)

·         Проведений міський фестиваль-конкурс «Повір у себе, і в тебе повірять інші» для дітей з фізичними обмеженнями ((Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді)

·         Проведені консультації з дітьми групи ризику та їх батьками за наслідками соціально-психологічного дослідження міжособистісних та міжгрупових відносин класних колективів.

·         Проведені тематичні години спілкування

·         Проведені «уроки доброти» на тему: «Дивись на нас, як на рівних» до Міжнародного дня інвалідів в Україні.

·         Участь у круглому столі про міські неформальні об’єднання молоді  «Я і мій світ»

·         Організована виставка літератури в гімназійній бібліотеці.

Заступник директора з виховної роботи В.В.Савастеєнко

Просмотров: 807 | Добавил: vvs1972 | Рейтинг: 0.0/0