Четвер, 25.04.2024, 08:20

Предмети першої необхідності

Для занять дітям можуть знадобитися ножиці, голки, складний ножик. Ці речі не слід залишати в дитячому куточку. Дорослі повинні давати їх при необхідності і стежити за тим, як діти ними користуються. Школяр повинен сам прибирати свій стіл, стежити, щоб на столі не було нагромадження зайвих предметів. Зошити, книги і інше приладдя повинні зберігатися у відведеному для них місці (у ящиках столу, на етажерці, в шафці).
Характерним для дітей молодшого шкільного віку є бажання самим щось змайструвати. Потрібно дати школяреві папір, картон, дощечки, клаптики тканини, нитки, клей і інші дрібниці, з яких юних майстер може щось зробити. Все це треба зберігати в закритому ящику або на закритій полиці. Для дітей 8—10 років бажано придбати шкільний набір столярних інструментів (молоток, пилку або ножовку, кліщі, коловорот і т. д.). Для столярних робіт можна використовувати звичайний табурет.
Клітка з птахами або, наприклад, невеликий акваріум з яскравими рибками пожвавлять дитячий куточок. Добре, якщо з раннього дитинства діти привчаться піклуватися про домашніх вихованців, самостійно доглядати за квітами, розміщувати у порядку іграшки і книги.

Джерело :www.stylemania.ru