Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Субота, 08.08.2020, 20:45
Вітаю Вас, Гість
Архів записів
Працівник кримінальної поліції


Друзі сайту


Пошук


Пам'ятка "Хочу сподобатися"

Що ж справляє найбільше враження на людину при знайомстві?
1. Перше, що впадає в око, - це зачіска, яка може цілком змінити обличчя. Тому якщо ви хочете, щоб на вас звернули увагу в гуті людей, - змініть зачіску, а ще завжди дбайте про своє волосся, щоб справляти гарне враження.
2. Після зачіски ми звертаємо увагу на очі, які, як відомо, - дзеркало душі. Очі можуть бути добрими, холодними, променистими, хитрими, злими, лагідними тощо. Вони ніби налаштовують на певний лад: довірливий, напружений агресивний. Стежте за тим, які почуття випромінюють ваші очі.
3. Безумовно, нас дуже приваблює усмішка людини, особливо якщо вона лагідна і привітна, а не зла й іронічна. Якщо хочете сподобатися людині - усміхайтеся, вчіться усміхатися, робіть спеціальні вправи перед дзеркалом. Усміхайтеся - це не боляче!
4. Бідність міміки створює враження понурості, непривітності. Звертайте увагу на динамічність власної міміки, не бійтеся виражати обличчям свої найкращі почуття.
5. У кожної людини є також певна манера поведінки, жести, хода, рухи тіла. Намагайтеся уникати рухів, що можуть відвернути від вас людей.
6. Дуже важлива мова. Те саме можна вимовити привітно й шанобливо, а можна - злісно й сердити. Простежте за своїми інтонаціями, і ви побачите, як одразу зміниться ставлення до вас.
7. Одяг людини теж впливає на її сприйняття. Ним ми можемо виражати своє ставлення - повагу чи неповагу.
8. Здавна відомо, що перше враження є найсильнішими. Воно надовго зберігається у свідомості. Тому легше одразу справити перше позитивне враження, ніж потім його переробити. І перш ніж зустрічатися з людьми, подбайте про те, яке враження ви на них справите.