Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА |
Мандрівний вітер
МАНДРІВНИЙ ВІТЕР (презентація збірки казок ) ![]() Здавалося на перший погляд, що сучасні діти не цікавляться нічим окрім гаджетів. Та я впевнено можу сказати що це не про наших гімназистів. Нещодавно учні 4-Б класу, були запрошені на презентацію книги «Мандрівний вітер». Діти із задоволення відгукнулись на це запрошення. Відвідавши захід учні залишились дуже задоволені, адже вони мали змогу не тільки ознайомитися з новою дитячою книгою, а ще й познайомитись з одним із авторів. ![]() Людмила Маркова - співавтор книги, розповіла дітям про її створення. Авторка провела з гімназистами гру за її сторінками. ![]() ![]() Учні із задоволенням грали та шукали загадкову «Розу вітрів» на малюнках. На цій зустрічі діти дізнались що книга теж може бути гаджетом, адже за кюар кодом є можливість перейти на сторінку автора казки і поспілкуватися з ним. ![]() Алла Савчук, завідувач бібліотекою | |
Переглядів: 170 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0 | |