Субота, 18.05.2024, 05:32
Главная » 2012 » Листопад » 15 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

З 12 по 18 листопада 2012 року в Миргородській гімназії імені Т.Г.Шевченка проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. Зазвичай, на початку другої чверті спостерігається сплеск дитячого дорожньо-транспортного травматизму, викликаний тим, що діти за час осінніх канікул, перебуваючи на відпочинку, відвикають від інтенсивного дорожнього руху. Слід зазначити, що тільки за 7 місяців 2012 року в Україні скоєно понад 1 тис. 900 ДТП за участі або з вини дітей, в яких загинуло 97 і більше 2 тис. неповнолітніх отримали травми різної важкості.
Саме тому з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму по всій Україні проходить Тиждень безпеки руху.

ЗАХОДИ
Тижня знань безпеки дорожнього руху
в Миргородській гімназії імені Т.Г.Шевченка

1.Забезпечити надання допомоги вчителям ОБЖ в проведенні Тижня безпеки дорожнього руху
2.Організувати проведення виховних годин, конкурсів, вікторин на знання правил дорожнього руху.
3.Поновити матеріали куточку рятувальника. Оформити тимчасовий стенд «Тиждень безпеки дорожнього руху»
4.Підготувати черговий випуск «Вісника гімназії», «Календаря гімназії» присвятити даній тематиці
5.Організувати виставку дитячого малюнку «Безпечна дорога до школи»
6.Організувати книжкову виставку відповідної тематики