Напередодні Нового року Миргородську гімназію ім. Т.Г.Шевченка відвідав народний депутат України Кулініч Олег Іванович. Народний обранець зустрівся із представниками педагогічного колективу та учнівського самоврядування, подарував гімназії ноутбук нового покоління.
![](http://mirgimnaziya.at.ua/_nw/1/s21832849.jpg)
Цей візит не був одноразовою акцією чи піар-ходом. Річ у тому, що народний обранець - частий гість гімназії. Олег Іванович постійно цікавиться життям нашого навчального закладу, особливо спортивними досягненнями і перемогами , надає посильну допомогу у поліпшені матеріально-технічної бази. За час співпраці народний депутат подарував гімназії комплект офі
...
Читати далі »