Вівторок, 16.07.2024, 07:43
Головна » Статті » Виховна робота » Життя гімназистів

Перше вересня - 2012
Перше вересня. Велике родинне свято.
Свято Знань завітало в кожний освітній заклад Миргорода. Першого вересня традиційно урочистості розпочалися зранку на шкільному подвір'ї, зібравши учнів, їхніх батьків, учителів.

Після літнього відпочинку учні знову сіли за парти.
У День Знань в нашій гімназії традиційно вітали маленьких першокласників, яких прийняли у велику шкільну родину. Відкрилося свято традиційним парадом першокласників, яким проклали дорогу в шкільний світ перші вчителі:Кармаза Т.Ю., Агутіна Н.І. та Чижевська І.В.

До кожного навчального закладу міста завітали представники влади, щоб привітати учнівські та педагогічні колективи з початком нового навчального року. І на нашому святі були присутні почесні гості.
З материнським вітальним словом від імені батьків до першокласників звернулася мати Поповчак Т.В.
Це свято дає настрій школярам на весь рік, тому що являє собою величне дійство,переплетене театралізованими сценками, піснями. Гості нашого свята почули і побачили «зірочок» гімназії: Шевченко Марину, Помарнацьку Каріну.
Роль Хлопчика-вересня відмінно зіграв учень 7-А класу Німич Дмитро.

І ось, нарешті, лунає Перший дзвінок. Його дають учениця першого класу Баштова Юлія та випускник гімназії Герасько Юрій.
Вітаємо всіх гімназистів із початком нового навчального року!!!
Категорія: Життя гімназистів | Додав: VVS (01.10.2012)
Переглядів: 815 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.