14:22 забезпечення наступності у роботі закладів | |
В жовтні відбулася чергова зустріч учителів початкових класів гімназії та вихователів ДНЗ №2 «Оленка».
![]() Вході зустрічі учасники обговорили план роботи по забезпеченню наступності у роботі закладів. ![]() Учителі відвідали виховні заходи старших груп ДНЗ, виставку «Школа Чомучок» та батьківську конференцію «Родинами багата Україна». ![]() | |
|
Всего комментариев: 0 | |