Главная »
2020 » Листопад » 23 » Вітаємо!
|
20 листопада закінчився перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021». У номінації «Математика» друге місце посіла вчителька математики Миргородської гімназії ім. Т.Г.Шевченка Рассаднєва Катерина Русланівна.
Щиро вітаємо нашу колежанку, яка продемонструвала у конкурсі професіоналізм, творчість та оригінальність! Зичимо міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя. Нехай кожен день приносить їй радість і задоволення від зробленого, а щирість і талант знаходять відгук у серцях учнів..
Пишаємося професійними здобутками нашої молодої колежанки!!! |
Просмотров: 203 |
Добавил: Ludmila
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[
Регистрация |
Вход ]