12:22 Відлуння заповітів земляків | |
Тож вітаємо Ольгу із черговою перемогою, щиро зичимо їй творчої наснаги й успіхів. Краса життяКраса життя… І кожен розуміє Слова по-різному, у кожного своє Є бачення краси й життя. Одне – Це крапель спів, дощу веселий гомін, Для іншого – грошей в кишені брязк. Для когось це лиш каталог законів. Життя – це світ. І він новий щоднини. Каміння стук і грім – це теж життя. Життя – це посмішка маленької дитини, Кохання полум’я і двох сердець биття. Ах рідна школо, ти мені дала Дитинства щастя, незабутні роки. Там гралась я, коли була мала. Тепер вже підросла і перші кроки В дорослий світ життя зроблю. Не за горами час прощання. Як, рідна школо, я тебе люблю! І вже сумую: бачимось востаннє. Відкрила ти переді мною світ Наук, думок і таємниць чудових. І хоч мине іще багато літ, Я буду пам’ятати рідну школу! * * *Прислухайтеся. Наша мова Багатством сяє і добром. У ній важливе кожне слово, Серця запалює теплом. Співуча, сильна, горда, чиста, Вона у кожного в душі. Багатогранна, промениста, Про неї пишемо вірші. Любіть чудову українську! В ній пісні туга й жаль віків. Та найрідніша материнська, Дорожча від усіх скарбів. Шевченко наш! Поет ти і художник, Народу геній, Неньки патріот. Ти злого часу ворог і заложник, Душею й тілом ліг за свій народ. Не витримало серце болю За гніт людський, за муки вікові, Боровся ти за нашу кращу долю, За спокій, щастя рідної землі. Ти вклав у свій безсмертний «Заповіт» Всю мудрість слова, думку незбориму. І гордо мовлять українці на весь світ: «Ми любимо країну Україну!». Савостьянова Т.В., учитель української мови та літератури | |
|
Всего комментариев: 0 | |