Субота, 18.05.2024, 06:13
Главная » 2021 » Лютий » 2 » УВАГА! КОНКУРС ЮНИХ ДИЗАЙНЕРІВ!
УВАГА! КОНКУРС ЮНИХ ДИЗАЙНЕРІВ!

ДРУЗІ! МИ ОГОЛОШУЄМО КОНКУРС ЮНИХ ДИЗАЙНЕРІВ "ГІМНАЗІЯ МОЄЇ МРІЇ".
ДОЛУЧАЙТЕСЯ! РАЗОМ РОЗБУДУЄМО НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ГІМНАЗІЇ! МОЖЛИВО САМЕ ТВІЙ ПРОЄКТ БУДЕ ВТІЛЕНО В ЖИТТЯ!

про конкурс юних дизайнерів «Гімназія моєї мрії»

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
Організатори конкурсу: Миргородська гімназія ім. Т.Г.Шевченка.
Мета конкурсу:
• заохочення та залучення талановитої молоді до створення дизайну й оформлення освітнього простору гімназії відповідно до потреб та вподобань учнів;
• популяризація професії дизайнера та художника;
• творча співпраця всіх учасників освітнього процесу у сфері мистецтва та дизайну;
• залучення обдарованої молоді до розробки проектів реконструкції та розбудови нового освітнього простору гімназії з подальшим втіленням їх в життя
Тема: дизайн освітнього простору.
ІІ. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ.
До участі запрошуються юні художники та майбутні дизайнери – учні 5-11 класів.
ІІІ. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ.
Даний захід входить до системи заходів місячника сприяння творчому та інтелектуальному розвитку особистості «Наше сьогодення – основа впевненого завтра». Конкурс спрямований на створення умов для реалізації культурного та творчого потенціалу обдарованих дітей, набуття навичок роботи над індивідуальним та колективним проєктом в галузі образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, спільної розробки проєкту реконструкції, дизайнерського оформлення нового освітнього простору гімназії.
Конкурс юних дизайнерів «Гімназія моєї мрії» проводиться на добровільних засадах за планом:
І етап: З 1 лютого до 17.00 9 лютого оргкомітетом приймаються заявки та конкурсні роботи гімназистів. Подача заявки-анкети та конкурсних робіт до оргкомітету здійснюється до 10 лютого 2021 р. на кафедрі виховної роботи гімназії.

ІІ етап: Проходить он-лайн голосування на сайті закладу освіти та офіційній сторінці гімназії в соціальної мережі Facebook з 9.00 10 лютого до 15.00 19 лютого 2021 року. При цьому роботи зашифровані, без зазначення автора. Після закінчення терміну голосування і підрахунку голосів будуть автоматично визначені конкурсанти, що проходять до фінального етапу: по 5 учнів, що набрали найбільшу кількість голосів у кожній номінації.
ІІ етап: По п’ять фіналістів в кожній номінації беруть участь у фінальному етапі конкурсу – захисті проектів, який відбудеться 25 лютого.
Нагородження переможців та учасників відбудеться 5 березня 2021 р. в актовій залі гімназії.
Проєкти – переможці або їх елементи будуть поступово реалізовані в закладі із обов’язковим зазначенням авторства.
Номінації конкурсу «Гімназія моєї мрії»:
1. «Новий освітній простір: мотивуючий коридор».
2. «Шкільна їдальня: здорово, смачно, комфортно».
3. «Цікаве та безпечне подвір’я»
Вимоги до творчих робіт:
Матеріали та техніка виконання за вибором автора. Кожна робота повинна бути підписана (етикетка розміром 6×8 см. розташована на зворотній стороні роботи та містить наступну інформацію: назву проєкту, прізвище та ім’я автора повністю, вік, клас. До робіт додається паспорт, у якому коротко описується ідея, зазначається функціональність проєкту).
Критерії оцінювання:
• оригінальність авторського задуму та його втілення;
• функціональність та актуальність ідеї;
• практичність, можливість втілення задуму.
Роботи не рецензуються. Після проведення конкурсу малюнки можуть бути використані для експонування на виставках і публікацій із зазначенням авторства. Рішення журі є остаточним і не може бути оскаржене. Проєкти-переможці можуть бути реалізовані в гімназії із зазначенням авторства.
ІV. ОРГКОМІТЕТ ТА ЖУРІ
Оргкомітет займається питаннями організації конкурсу, приймає заявки та роботи конкурсантів, шифрує роботи та слідкує за проведенням голосування на ІІ етапі конкурсу. Члени оргкомітету не мають права розголошувати інформацію про конкурсантів.
Журі конкурсу обирається із педагогів, батьків та учнів гімназії. На журі покладаються обов’язки за підсумками набраних балів під час відкритого голосування визначити по 5 фіналістів у кожній номінації та допустити їх до захисту проєктів, а під час захисту проєктів фіналістами конкурсу шляхом відкритого голосування визначити переможців у кожній номінації.

Додаток А
СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ:
Голова оргкомітету:
Аміралієва Наталія Миколаївна – заступник директора з виховної роботи.
Члени оргкомітету:
Бойко Дарія Олександрівна – президент гімназії;
Хоменко Тетяна Олегівна – педагог-організатор;
Носенко Володимир Анатолійович – інженер з охорони праці.

Додаток Б
СКЛАД ЖУРІ:
Голова журі:
Шевченко Ірина Вадимівна – директор гімназії.
Члени журі:
Аміралієва Наталія Миколаївна – заступник директора з виховної роботи;
Олексенко Віра Миколаївна – заступник директора з АГЧ;
Лещенко Віталій Петрович – учитель мистецтва;
Солонцова Лариса Леонідівна – учитель трудового навчання;
Гутнік Роман Олексійович – учитель предмету «Технології»;
3 батьків (за згодою);
3 учнів (за згодою).

Додаток В
ЗАЯВКА-АНКЕТА