Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області
Четвер, 13.06.2024, 23:26
Вітаю Вас, Гість

Університет економіки та права КРОК пропонує абітурієнтам готуватися до проходження ЗНО в онлайн режимі на сайті університету.
Абітурієнтам, учням 11-х класів та випускникам пропонується пройти тести ЗНО онлайн з наступних предметів: українська мова та література, математика, історія України, географія, фізика, хімія, біологія, англійська мова.
Тести складені із завдань зовнішнього незалежного оцінювання минулих років та тренувальних тестів.
Зареєструватися та пройти тести ви зможете на сайті Університету.Тести ЗНО онлайн - СвітОсвіт тестування.

Сайт надає можливість онлайн підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) школярам, абітурєнтам та випускникам минулих років.
Користування сайтом надає школярам, абітурієнтам та випускникам минулих років можливість онлайн ознайомлення з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та перевірки знань в онлайн форматі.
На сайті представлені онлайн тести для підготовки до ЗНО з наступних дисциплін: українська мова та література, математика, історія України, біологія, фізика, хімія, іноземна мова.

Зареєструватися та пройти тести ви зможете на сайті СвітОсвіт тестування.Навчальні курси і тести ЗНО - сервіс онлайн тестування "Абітурієнт".

Сайт надає можливість підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання on-line, перевірити рівень своїх знань та вирішувати унікальні тестові завдання формату ЗНО.
Тести сервісу "Абітурієнт" розробляються методистами у відповідності зі специфікаціями. Українського центру оцінювання якості освіти. Всі завдання містять докладні правильні відповіді з поясненнями та обгрунтуваннями.
Вам пропонуються не завдання минулих років, всі завдання актуальні для випускників минулих років.
Пройти он-лайн тестування безкоштовно в демонстраційному режимі, а також придбати програми ви зможете після реєстрації на сайті www.zno.osvita.netТренувальні тести зовнішнього незалежного оцінювання минулих років.

На сайті Харківського регіонального центру оцінювання проводиться безкоштовне тренувальне онлайн тестування майбутніх абітурієнтів.
Тести розроблені на базі завдань, які пропонувалися випускникам у минулі роки.
Структура, формати завдань, час на їх виконання, схема оцінювання, максимально наближені до реальних умов.
Проходження тренувального тестування не потребує реєстрації, перевірка завдань виконується миттєво.
Тренувальне тестування проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, французької та німецької мов.
Пройти тести ви зможете на сайті Харківського регіонального центру оцінювання.Тестування онлайн безкоштовно – Львівський регіональний центр оцінювання.

На сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти проводиться безкоштовне онлайн тестування. Для проходження тестування не потрібно реєструватися, а також немає обмежень на кількість тестувань.
Розподіл завдань у тестах за змістом і за формою є максимально наближений до тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування.
З семи предметів (біологія, географія, історія України, математика, українська мова та література, фізика, хімія) можна проходити як підсумкові тестування, так і тестування за розділами програми.
Ви можете обрати тренувальні тестування по розділах (періодах) програми, які тривають по 20 хвилин, або підсумкове тестування, яке триває 60 хвилин.