Субота, 18.05.2024, 20:39
Главная » 2021 » Травень » 23 » УКРАЇНА--ЦЕ ЄВРОПА!!!
УКРАЇНА--ЦЕ ЄВРОПА!!!
14 травня у актовій залі гімназії, була проведена гра «ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА» для учнів 10х класів.

Мета гри: актуалізувати належність України до простору західноєвропейської цивілізації, акцентувати на гармонійних зв’язках України та Європи.
Завдання гри: за допомогою вправ на розвиток абстрактного мислення здійснити огляд українських місць, локацій і пам’яток, назви яких асоціюються з європейськими містами, визначними пам’ятками та локаціями; на основі фактів з географії, історії, мистецтва пояснити походження таких назв; звернути увагу на спорідненість українських пам’яток та локацій із західноєвропейськими; розвивати асоціативне мислення, як спосіб навчання, що дозволяє розширювати кругозір та емоційний інтелект; у контексті мисленнєвих процесів, крім асоціативного, залучити логічне, абстрактне, творче, інтуїтивне мислення учасників гри; удосконалювати навички роботи в команді, в мінігрупах; пробуджувати інтерес до поглибленого знайомства з визначними пам’ятками природи та культури України, усвідомлення їх національної цінності; формувати повагу до надбань західноєвропейської цивілізації.
Учні ділилися на команди та дружно відповідали на питання.

Журі уважно слідкувало за грою та надавало бали за правильні відповіді
Просмотров: 173 | Добавил: amiraliievanataliia | Рейтинг: 0.0/0