Субота, 18.05.2024, 23:06
Главная » 2012 » Січень » 27 » Олімпіади, конкурси (2011-2012 навчальний рік)
Олімпіади, конкурси (2011-2012 навчальний рік)
Кафедра фізики, математики, інформатики

Протягом 2011-2012 навчального року вчителями кафедри фізики, математики, інформатики приділялась досить велика увага роботі з обдарованими дітьми.

В березні 2011 р. був проведений круглий стіл, основним питанням якого було "Обдарована дитина”. В ході роботи круглого столу були розглянуті анкети, з допомогою яких можна виявити обдаровану дитину, її схильність до вивчення точних наук, зокрема фізики, математики, інформатики. Вчителі поділилися досвідом роботи з обдарованими дітьми. Саме завдяки матеріалам, отриманим за круглим столом, вчителями вдалося по паралелях сформувати групи олімпійського резерву. В анкетах учням пропонувалися різнопланові запитання, серед них багато на логічне мислення.

Після того, як були сформовані групи, вчителі спланували свою роботу на факультативних та додаткових заняттях по підготовці дітей до участі в олімпіадах. Такі заняття проводились кожну неділю, на них розглядалися завдання підвищеної складності, комбіновані завдання та завдання на розвиток логічного мислення.

На протязі року учні кафедри приймали участь у Міжнародних конкурсах:
"Бобер” – з інформатики; "Кенгуру” – з математики; "Левеня” – з фізики – та показали досить не погані результати.

"Бобер”

Всього – 18 уч., з них 1 уч. – відмінний результат, 8 уч. – добрий результат, 9 уч. – учасники конкурсу.

"Левеня”

Всього – 44 уч., з них 23 уч. показали добрий результат, 21 уч. отримали сертифікат учасника.

"Кенгуру”

Всього – 85 уч., з них відмінний результат показало 9 уч., добрий – 49 уч., 27 уч. отримали сертифікат учасника конкурсу.

Завдання даних конкурсів були розраховані на логічне мислення учнів.

В листопаді 2011 р. були проведені олімпіади першого етапу. На основі результатів, які показали учні, були сформовані команди для участі другому етапі Всеукраїнської олімпіади з математики, фізики та інформатики , який пройшов у грудні 2011 року.

Учні показали наступні результати:
з математики:
7 клас – Сенич Сергій – III м. – учитель Кравченко Н.М.

8 клас – Закаблук Марина – III м. – учитель Радченко О.І.

9 клас – Ганицький Владислав – II м. – учитель Долуда Н.О.

Сорокіна Оксана – III м. – учитель Долуда Н.О.

10 клас – Вернер Едуард – I м. – учитель Богданова А.В.

Кузнєцов Ярослав – II м. – учитель Богданова А.В.

Конвісарова Анастасія – III м. – учитель Богданова А.В.
з фізики:
7 клас – Чумак Ілона - III м. – учитель Погорєлов О.В.

9 клас – Калініченко Каріна – I м. – учитель Радько Н.Г.

10 клас – Шагалієв Олег – II м. – учитель Радько Н.Г.
з інформатики:
11 клас – Черніков Вадим – I м. – учитель Бодрова Л.М.

Маляр Наталія – II м. – учитель Бодрова Л.М.

В обласних олімпіадах від кафедри будуть приймати участь:

Вернер Едуард – з математики;

Калініченко Карина – з фізики;

Черніков Вадим – з інформатики.

Просмотров: 933 | Добавил: Ludmila | Рейтинг: 0.0/0