Вівторок, 23.04.2024, 09:17
Головна » Статті » Виховна робота » Життя гімназистів

День вчителя 2012
5 жовтня 2012 року в гімназії вже зранку панувала святкова атмосфера: учні випускних класів зустрічали вчителів аплодисментами, вітаннями та повітряними кульками.
Також учні гімназії прикрасили школу різноманітними стіннівками.
А по закінченню уроків в актовій залі нашої гімназії відбувся святковий концерт до ДНЯ ВЧИТЕЛЯ (автор сценарію, головний режисер і постановник – педагог-організатор Посельська Лариса Володимирівна), де участь приймали учні гімназії. На концерті був представлений яскравий колаж: танцювальні композиції, пісні, гуморески, веселі сценки та найщиріші побажання та привітання для учителів:

Іти у бій – то лиш за праве діло,
Без оглядань, страхів, пересторог.
Щоб серце билось часто і раділо
Від назви гордої Учитель, Педагог!
Ви не вірте, що підкорять вас роки,
А частіше усміхайтесь залюбки,
Ви забудьте про журнали, хоч на мить,
Поки пісня ця окрилено дзвенить.

Цілий день у гімназії панувала святкова атмосфера! Нам було приємно бачити задоволені та щасливі обличчя наших наставників!

Єжак Марина, учениця 9-В класу
Категорія: Життя гімназистів | Додав: VVS (09.10.2012)
Переглядів: 950 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.