Субота, 20.04.2024, 15:35
Головна » Статті » Виховна робота » Життя гімназистів

агітаційний тиждень розпочався
Напередодні традиційних виборів Президента учнівського самоврядування, в нашій гімназії активно проводиться агітаційна кампанія. 15 жовтня в актовій залі пройшла загальногімназійна учнівська конференція. Перед делегатами учнівських колективів 5-11-х класів виступили кандидати на цю престижну і відповідальну посаду:
№1 Максимова Олександра 9-А клас;
№2 Моісєєнко Катерина 11-А клас;
№3 Парака Сергій 10-А клас;
№4 Ребрик Катерина 10-А клас;
№5 Тулаєва Марина 11-В клас.
Вони презентували свої передвиборчі програми й відповіли на численні запитання виборців.

А потім розпочався агітаційний тиждень. Команди кожного кандидата обклеїли стіни гімназії плакатами, листівками, транспарантами. Виборцям роздавали кольорові стрічки, емблеми кандидатів.

Нагадуємо учням та вчителям: вибори Президента учнівського самоврядування відбудуться 18 жовтня в актовій залі.
Категорія: Життя гімназистів | Додав: VVS (17.10.2012)
Переглядів: 916 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.