Четвер, 25.04.2024, 21:47

учня 6-А класу
Невідомівської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв №1

Невідомого Незная Незнайовича

Невідомий Незнай навчається в нашій школі з першого класу. До навчання відноситься добре, має бажання вчитися. Школу відвідує регулярно, пропускає уроки тільки по поважній причині. На уроках уважний, намагається засвоїти матеріал по ходу пояснення та біля дошки, але це не завжди йому вдається.
У школі веде себе спокiйно, врiвноважено. З повагою ставиться до старших. До своїх класних обов'язкiв вiдноситься серйозно, завжди їх вчасно та добре виконує. Часто приймає участь в різних заходах, походах та святкуваннях.
Невідомий Незнай – посередній учень. Вчиться по більшості предметів посередньо, але деякi предмети йому даються добре. Це можна пояснити тим, що Незнай не завжди встигає все зрозуміти та опрацювати на уроках, не завжди встигає вчасно все вивчити та осмислити. Хлопець здібний, але йому потрібно більше працювати вдома над підручниками, глибше зрозуміти теорію.
З класним колективом у Незная добрi вiдносини. Він має багато друзiв серед учнiв, багато говорить, активний у спiлкуваннi. Користується авторитетом серед товаришiв. Веселий, має добре почуття гумору, справедливий до себе та інших. Намагається завжди відстояти свою думку.
Батьки Невідомого Незная зацiкавлені в навчаннi сина. Вони регулярно здiйснюють контроль за успiшнiстю та поведiнкою хлопця. Вдома для навчання створенi всi необхiднi умови.

Директор школи ___________ ХХХХХХХХХХХХХХ

Класний керiвник____________ ХХХХХХХХХХХ
Категорія: Класному керівнику | Додав: nosenkohistory (29.03.2020)
Переглядів: 283 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.