Четвер, 18.04.2024, 23:11
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Здоров’я сьогодні і на все життя.

Як відомо, зміцнення здоров’я дітей – є головною проблемою нашого суспільства. Тож до проведення Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» долучилася і шкільна бібліотека гімназії. Протягом місяця була розгорнута книжкова виставка «Обираємо здоровий спосіб життя», біля якої проводилися огляди літератури. Для третьокласників групи продовженого дня проведено годину спілкування «Здоровий спосіб життя по – українськи». Учні ознайомилися з народними традиціями здорового способу життя, з цікавинками раціонального харчування, необхідності споживати здорову їжу. Цікаво пройшов і конкурс – вікторина «До здоров’я – кроком руш!». Особливо активними були Саакян Тігран, Клименко Варя, Клименко Єгор, Юрко Настя, Крець Соня, Солдатов Нікіта , Литвин Анжела та інші.

Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: Ludmila (04.12.2017)
Переглядів: 457 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.