Четвер, 25.04.2024, 18:41
Головна » Статті » ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

ЦЬОГОРІЧНИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК ПРОХОДИВ ПІД ГАСЛОМ «Бібліотека нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня. В рамках його проведення в бібліотеці гімназії була організована виставка нової літератури «Книжкова алея». Для учнів 5 – А класу (кл. керівник Пасічник С.А.) відбулося цікаве знайомство з дитячою районною бібліотекою .
Бібліотекар Яневич К.І. цікаво розповіла історію бібліотеки, правила користування нею. Діти на деякий час самі стали бібліотекарями, розставляючи книги в алфавітному порядку, також взяли участь в цікавій, казковій вікторині.

Для учнів 2 – В класу (класовод Бурко І.В.) відбулася незвичайна зустріч з дитячою поетесою, бібліотекарем міської дитячої бібліотеки Людмилою Марковою. Школярі із захопленням слухали вірші, казочки, відгадували загадки. Ознайомилися з книжкою – розмальовкою поетеси «Про всіх потрошку».
А для учнів 1- А , 1-Б, 1-В класів (класоводи Пантус Н.В., Даценко Л.В., Борисенко Л.О.) була проведена подорож шкільною бібліотекою, вони ознайомилися з правилами користування, з дитячою художньою та енциклопедичною літературою, з казковими героями. Всі першокласники стали читачами бібліотеки.

Категорія: ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА | Додав: Ludmila (26.11.2019)
Переглядів: 349 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.